DWG-Export

5 posts / 0 yeni
Son gönderi
emredinceralin
emredinceralin's picture
DWG-Export
Versiyon: 
2021
Konu Detayları: 
dwg,export

Merhabalar,
Allplan 2021-1-8 versiyon da dwg export yaparken hata alıyoruz. Farklı dosyalarda denedik sıfırdan bir çizim yaptık export seçeneklerini denedik ama aynı hatayı aldık, donatı olan dosyayı dwg ye export yapmadı ama normal 2B çizim barındıran dosyayı çevirdi. Gerekli dökümanları ekliyorum, yardımcı olabilirseniz seviniriz, teşekkürler.(6' nolu export seçeneğini kullandık)

Dosya Yükle: 
Aluplan Destek Ekibi
Gönderdiğiniz çizim dosyayı

Gönderdiğiniz çizim dosyayı model den 6 nolu değişim favorisi ile Allplan 2021-1-8 de sorunsuz export edebildim. Ekde oluşturduğum dwg dosya. Export ayarları sıfırlayıp tekrar dener misiniz.

emredinceralin
emredinceralin's picture
cvp

Merhaba, ayarları sıfırlayınca export edebildik ama kendi seçenek ayarlarımızı tekrar aldığımızda yine aynı hata ile karşılaştım. Bazı denemeler yaparak seçenek ayarlarında/ görünüşlerde / görünüş çerçevesi çizgi tipinin 1 no'lu sürekli çizgi olmamasından hata verdiğini anladım. Bizde 24 no'lu çizgi tipi seçilmişti ve bu ayarlarla şimdi ki versiyona kadar kullanıyorduk. Eğer farklı ortamlardaki pc lerde de aynı hata alınıyorsa Almanya ile iletişime geçilebilir. Bilginize. Teşekkürler. (Ekte görseli paylaşıyorum.)

Dosya Yükle: 
emredinceralin
emredinceralin's picture
cvp

Merhaba, ayarları sıfırlayınca export edebildik ama kendi seçenek ayarlarımızı tekrar aldığımızda yine aynı hata ile karşılaştım.
Bazı denemeler yaparak seçenek ayarlarında/ görünüşlerde / görünüş çerçevesi çizgi tipinin 1 no'lu sürekli çizgi olmamasından hata verdiğini anladım. Bizde 24 no'lu çizgi tipi seçilmişti ve bu ayarlarla şimdi ki versiyona kadar kullanıyorduk. Eğer farklı ortamlardaki pc lerde de aynı hata alınıyorsa Almanya ile iletişime geçilebilir. Bilginize.
Teşekkürler. (Ekte görseli paylaşıyorum.)

Dosya Yükle: 
Aluplan Destek Ekibi
Merhaba Emre. Verdiğin bilgi

Merhaba Emre. Verdiğin bilgi için teşekkür ederim.
Yazılım merkezine bu konuda bilgilendirme yapıldı.